Kopalnia Surowców Mineralnych Mielenko Bolesław Danilewicz


KONTAKT

adres Tatrzańska 25
78-500 Drawsko Pomorskie
zachodniopomorskie
telefon tel. pokaż

tel2. pokaż
email pokaż
O FIRMIE:

Kopalnia Surowców Mineralnych Mielenko dostarcza wysokiej jakości kruszywa oraz piaski na polski rynek od ponad 20 lat. We współpracy cenimy uczciwość i profesjonalizm. Siedziba naszego przedsiębiorstwa mieści się w Drawsku Pomorskim, natomiast zakład produkcyjny zlokalizowany jest w Mielenku Drawskim.Wieloletnie doświadczenie gwarantuje Państwu najwyższy poziom obsługi klienta.

 

Nasza działalność to między innymi żwirownia, kopalnia kruszywa i piasku, chemia budowlana. Oferujemy Państwu żwir płukany, kruszywa drogowe, piasek budowlany, tynki maszynowe, tynk cementowo – wapienny, kamienie dekoracyjne i inne. Przedmiotem naszej działalności jest produkcja i dystrybucja wysokiej jakości surowców mineralnych znajdujących szerokie zastosowanie podczas wykonywania różnego rodzaju robót drogowych i budowlanych.

 

Możemy się pochwalić bogatym wyborem piasków z ziarnami o wielkościach 0-2 mm, 0-1 mm i 0-4 mm oraz żwirów zgodnych z europejską normą PN-EN 12620 +A1:2010. Zachęcamy do zakupu mieszanek w kategoriach 0-16 mm oraz mieszanek kruszywa łamanego i kruszywa łamanego

czystego.Dysponujemy Certyfikatem Zakładowej Kontroli Produkcji 1454-CPD-168.

 

Zapraszamy do współpracy.